ДО УВАГИ БАТЬКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Шановні батьки! Доводимо до Вашого відома, що з 31 січня 2022 року освітній процес переводиться на дистанційну форму навчання, яка передбачає такий порядок:

1. Учителі-предметники готують рекомендації щодо опрацювання навчального матеріалу, гіперпосилання на:
● відеоуроки;
● ілюстративні та графічні зображення, візуалізації;
● лайфхаки;
● тренажери, тести;
● електронні підручники тощо.
2. Учителі-предметники готують матеріали уроку та завдання, які діти будуть спроможні зробити самостійно за подани
ми рекомендаціями, розміщують інформацію на освітній платформі Human.ua, які діти мають можливість переглянути, обравши відповідний предмет у розкладі уроків або ж пролиставши стрічку новин.

3.Навчальний процес буде відбуватися дистанційно на освітній платформі Human.ua, де передбачено можливість проведення занять, зворотнього зв'язку, оцінювання та спілкування з іншими учасниками навчального процесу.

4. Вчителі через групи в соціальних мережах Viber, FaceBook, Telegram, Instagram, в телефонному режимі при потребі передають інформацію батькам. Зверніть увагу, що бачити завдання та оцінки може лише Ваша дитина, вчитель-предметник, котрий виставив результат та класний керівник. Інші педагогічні працівники чи інші учні не можуть переглядати інформацію на особистій сторінці Вашої дитини.

5. Вчителі-предметники постійно підтримують зв'язок із дітьми, своєчасно і в повному обсязі відповідають на поставлені запитання.

6.Інформація із завданнями постіно оновляються, тому слідкуйте за сторінкою за посиланням "Дистанційне навчання".

Шановні батьки, в свою чергу закликаємо Вас контролювати роботу дітей та заохочувати їх консультуватися в індивідуальному режимі із вчителями-предметниками для отримання пояснення чи перевірки виконаної роботи. Бережіть себе та своїх рідних, будьте відповідальними, виконуйте правила карантину і не хворійте!

 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 Відповідно до наказу Федорівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів-ЗДО Мурафської сільської ради від 01.03.2022 № 01-09-40  з 01.05.2022 до 31.05.2022 року проводиться прийом заяв до 1 класу на 2022/2023 н. р. 

Зарахування буде проводитись відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

         Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

         До заяви додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);

- оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

         Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей  із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування тобто до 31 травня.

 

         При поданні заяви має бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.