Підкатегорія кореневої папки_ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. 2021-2022 н.р.

Увага! Дистанційна форма навчання не є канікулами, тому навчальний процес продовжується згідно раніше затвердженого розкладу!

 

До уваги учнів школи та їхніх батьків!!!

 З 14 березня 2022 р. у Федорівському ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО Мурафської сільської ради відновлюється навчальний процес з використанням дистанційних технологій для учнів 1-11 класівта вихованців закладу дошкільної освіти.

Тому в даний період включно Федорівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО буде здійснювати навчальний процес за дистанційною формою навчання. Працюємо на платформі HUMAN.UA у синхронному та асинхронному режимах. Розклад занять не змінено. Його можна побачити на особистій сторінці учня у системі HUMAN. Наше завдання – активно долучатися до роботи, аби не упустити матеріалу з жодного предмету. Для цього потрібно працювати над матеріалами з предметів на кожний конкретний день за розкладом. Нагадуємо, що організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється у межах робочого часу згідно затвердженого навчального розкладу. Вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять(відеоконференція чи самостійна робота учнів). При цьому тривалість онлайн-занять не повина перевищувати:

для учнів 1 класу- не більше 10 хвилин,

для учнів 2-4 класів- не більше 15 хвилин,

для учнів 5-7 класів- не більше 20 хвилин,

для учнів 8-9 класів - 20-25 хвилин,

для учнів 10-11 класів-30 хвилин.

Просимо дотримуватися зазначеного порядку, толерантності та взаєморозуміння у спілкуванні.

Як буде здійснюватися навчання? Вчителі будуть давати завдання для опрацювання та вправи для закріплення матеріалу. Працювати будемо на освітній платформі Human.ua (для переходу до особистого кабінету клікніть на назві сайту). Нагадуємо, що приклади та інші письмові завдання потрібно виконувати в робочих зошитах. Якщо під час опрацювання певної теми чи виконання завдання виникають труднощі або ж запитання, завжди можна зв'язатися із вчителем через особисті повідомлення на освітній платформі задля вирішення проблеми в індивідуальному порядку. Пам'ятайте, що карантин - це не час відпочинку, тому робочий графік учня повинен залишатися таким, як і в навчальний період. Є два способи переходу до матеріалу уроку:

1)переглянути дописи в стрічці новин, оберіть потріний предмет та перегляньте інформацію;

2) якщо матеріали предмету, який є за розкладом в цей день немає, потрібно перейти до розкладу: зайдіть у "розклад" в навігації меню (прямокутничок із шістьма крапочками), обираєте потрібний день, натискаєте на потрібний предмет, тоді - "заняття" і опрацьовуєте матеріал, який перед вами відкриється.

 В разі виникнення проблем з авторизацією, завантаженням платформи, надсиланням робіт тощо, звертайтеся до класного керівника і він скерує вас для подальшого вирішення проблеми. Успіхів! Віримо в кожного!

 Заняття в режимі online будуть проховодитися з використанням сервісу відео-телефонного зв'язку та відеоконференцій Google Meet вчителями-предметниками за посиланнями (для переходу за посиланням на online-зустріч, клікніть на вчителя, котрий викладає той чи інший предмет): Вертепна Т.І., Гончар Т.Ф., Лахман Л.П., Коваль Т.О., Слободянюк С.В., Боднарчук Т.В., Слободянюк О.О., Пилипчук Г.С., Басіста Н.В., Сівірінська І.Д., Сайчук В.П., Михайлик І.М., Хмельовська Л.М., Сівірінський Я.А., Бондаренко С.М., Бурдейна Н.Г., Шклярчук Й.В. Педагоги-організатори Пилипчук Г.С., Сівірінський Я.А., асистент вчителя Слободянюк О.Б. та шкільний практичний психолог Сівірінський Я.А. працюють згідно затверджених індивідуальних планів. 

Рекомендуємо до перегляду наступні навчальні відео-підказки для роботи на освітній платформі Human.ua