Підкатегорія кореневої папки_ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. Змішане навчання. 2022-2023н.р.

Увага! У 2022-2023 н.р. освітній процес організовується з змішаному форматі навчання згідно раніше затвердженого розкладу та графіка!

Про додаткові зміни в організації освітнього процесу адміністрація навчального закладу та класні керівники повідомлятимуть додатково!

 

До уваги учнів школи та їхніх батьків!!!

  У 2022-2023 н.р. Федорівський ліцей Мурафської сільської ради здійснюватиме освітній процес у змішаній формі, тобто поєднанням традиційного офлайн навчання на використання дистанційних технологій для учнів 1-11 класів та вихованців закладу дошкільної освіти.

Працюємо на платформі HUMAN.UA у синхронному та асинхронному режимах. Розклад занять опублікований на платформі, а також в електронному щоденнику на сайті та в додатку "Нові знання". Його можна побачити на особистій сторінці учня у системі HUMAN (вхід за особистими даними, які ми вводили під час реєстрації на платформі) та "Нові знання" (логін та пароль ви отримали від адміністрації закладу та класних керівників). Наше завдання – активно долучатися до роботи, аби не упустити матеріалу з жодного предмету. Для цього потрібно працювати над матеріалами з предметів на кожний конкретний день за розкладом. Нагадуємо, що організація освітнього процесу під час змішаного навчання здійснюється у межах робочого часу згідно затвердженого навчального розкладу. Під час дистанційного навчання вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять(відеоконференція чи самостійна робота учнів). При цьому тривалість онлайн-занять не повина перевищувати (згадно наказу МОЗ від 01.08.2022р. №1371):

для учнів 1-2 класи- 2 навчальних заняття по 30хв або 3 - по 20хв,

для учнів 3-4 класів- 2 навчальні заняття по 25хв або 3 - по 30хв, або 4 - по 20хв,

для учнів 5-6 класів- 2 навчальні заняття по 25хв або 3- по 40хв, або 4- по 30хв, або 5- по 25хв,

для учнів 7-9 класів - 2 навчальних заняття по 45хв або 3- по 40хв, або 4- по 30хв, або 5- по 25хв,

для учнів 10-11 класів - 3 навчальних заняття по 45хв або 4- по 35хв, або 5- по 30хв, або 6- по 25хв.

Просимо дотримуватися зазначеного порядку, толерантності та взаєморозуміння у спілкуванні.

Як буде здійснюватися навчання? Під час навчання офлайн освітній процес буде проходити у звичному форматі у ліцеї. Під час дистанційного навчання вчителі будуть давати завдання для опрацювання та вправи для закріплення матеріалу. Працювати будемо на освітній платформах Human.ua  та "Нові знання" (для переходу до особистого кабінету клікніть на назві сайту). Нагадуємо, що приклади та інші письмові завдання потрібно виконувати в робочих зошитах. Якщо під час опрацювання певної теми чи виконання завдання виникають труднощі або ж запитання, завжди можна зв'язатися із вчителем через особисті повідомлення на освітній платформі задля вирішення проблеми в індивідуальному порядку. Пам'ятайте, що карантин - це не час відпочинку, тому робочий графік учня повинен залишатися таким, як і в навчальний період. Є два способи переходу до матеріалу уроку:

1)переглянути дописи в стрічці новин, оберіть потріний предмет та перегляньте інформацію;

2) якщо матеріали предмету, який є за розкладом в цей день немає, потрібно перейти до розкладу: зайдіть у "розклад" в навігації меню (прямокутничок із шістьма крапочками), обираєте потрібний день, натискаєте на потрібний предмет, тоді - "заняття" і опрацьовуєте матеріал, який перед вами відкриється;

3) зайти в додаток або на сторінку сайту "Нові знання" за наданими логіном та паролем, знайти потрібний день тижня та обрати предмет.

 В разі виникнення проблем з авторизацією, завантаженням платформи, надсиланням робіт тощо, звертайтеся до класного керівника і він скерує вас для подальшого вирішення проблеми. Успіхів! Віримо в кожного!

 Заняття в режимі online будуть проховодитися з використанням сервісу відео-телефонного зв'язку та відеоконференцій Google Meet вчителями-предметниками за посиланнями (для переходу за посиланням на online-зустріч, клікніть на прізвище вчителя, котрий викладає потрібний предмет): ВертепнаТ.І., Гончар Т.Ф., Лахман, Слободянюк С.В., Боднарчук Т.В., Слободянюк О.О., Коваль Т.О.Томчук І.М, Хмельовська Л.М., Браславець Г.І., Безверхня Б.М., Пилипчук Г.С., Сівірінський Я.А., Слободянюк О.Б., Сівірінська І.Д., Сайчук В.П., Бурдейна Н.Г.

Рекомендуємо до перегляду наступні навчальні відео-підказки для роботи на освітніхплатформах Human.ua та "Нові знання"